Пам'ять про страшні події афганської війни збирає щороку в лютому учнів нашої гімназії на спільну зустріч із батьками, що воювали в Афганістані та пам’ятають ті страшні події

16 лют. 2021

З кожним роком все далі і далі історія віддаляє нас від вогняних років афганської війни. Саме пам'ять про страшні події афганської війни збирає щороку в лютому учнів нашої гімназії на спільну зустріч із батьками, що воювали в Афганістані та пам’ятають ті страшні події.

Тож, 15 лютого у Харківській гімназії №12 відбулися заходи до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 32-ї річниці виведення військ з Афганістану з урахуванням карантинних обмежень.

Учні гімназії взяли участь у створенні та відвідуванні виставки фотографій, документів та архівних матеріалів про учасників військових дій в Афганістані з числа випускників гімназії у музеї «Історія школи» та історичної літератури в бібліотеці. Для 1062 учнів гімназії була проведена єдина виховна годину «Учасники бойових дій на території інших держав і річниця виведення військ колишнього Союзу Радянських Соціалістичних Республік з Республіки Афганістан».

Хвилиною мовчання було вшановано тих, хто пожертвував власним життям заради мирного майбутнього та покладено квіти до пам’ятної дошки Медведя М., випускника гімназії, який трагічно загинув в Афганістані.

Меморіальну дошку на будівлі гімназії було встановлено у 2013 році на честь Кавалера ордена «Червона зірка» Медвідь Миколи Григоровича (4.10.1964 – 27.02.1984), який героїчно загинув, виконуючи інтернаціональний обов’язок в республіці Афганістан.