«Хвала рукам, що пахнуть хлібом!» Саме під таким девізом учні 5-А класу відвідали хлібокомбінат «Кулиничі»

5 січ. 2022

«Хвала рукам, що пахнуть хлібом Саме під таким девізом учні 5-А класу відвідали хлібокомбінат «Кулиничі». Діти у цеху, де випікають запашний хліб, познайомилися з майстрами цієї величної професії. Також учні мали можливість власноруч виготовляли рогалики, смачні кондитерські вироби, а потім скуштувати ці смаколики з чаєм. Більше про виробництво можна було дізнатися з фільму, який діти переглянули у зручно облаштованій залі. На прощання кожен отримав невеликий смачний подарунок. Екскурсія була цікавою та змістовною.