7 квіт. 2015

Вітаємо Пузанову Олександру

Вітаємо Пузанову Олександру, ученицю 10-А класу з перемогою
6 квіт. 2015

Пузанова Олександра, учениця 10-А класу отримала сертифікат учасника міського соціально-освітнього проекту «Школа підприємця»

6 квіт. 2015

Учні гімназії брали участь у міському конкурсі "Моя родина за безпеку дорожнього руху"

30 бер. 2015

У Харківській гімназії №12 відбулося засідання атестаційної комісії

27 бер. 2015

Прибирання території ХГ №12

26 бер. 2015

Вітаємо нашу команду «Андроїд» з перемогою.

Команда «Андроїд» ХГ №12 посіла друге місце у районному турнірі
26 бер. 2015

Профілактика правопорушень серед неповнолітніх

зустріч за участю старшого прокурора прокуратури м. Харкова Гусєвої Т.А. та прокурора прокуратури м. Харкова Гудзь С.В.
24 бер. 2015

"Міс Весна - 2015"

У Харківської гімназі№12 пройшов конкурс під назвою"Міс Весна - 2015"
20 бер. 2015

20 березня 2015 року на базі Харківської гімназії №12 проведено районний етап міської олімпіади випускників школи І ступеня «Путівка в науку».

20 бер. 2015

Kонцерт, який підготували студенти Харківської гуманітарно-педагогічної академії для учнів гімназії