2013-2014

Основними завданнями педагогічного колективу Харківської гімназії №12 на 2013/2014 навчальний рік були  пошук здібних, обдарованих учнів, їх підтримка;  навчання і виховання здібних та обдарованих учнів на основі активізації навчально-пізнавальної діяльності;  створення необхідної навчально-матеріальної, техніко-технологічної бази;  передбачення заходів стимулювання інтелектуальної праці учнів та вчителів.

У гімназії оновлено банк даних «Обдарована дитина». Розроблено методичні рекомендації вчителям та батькам для психолого-педагогічного обстеження дітей з підвищеним рівнем здібностей.

З 1 по 23 жовтня 2013 року в Харківській гімназії № 12 обдаровані та здібні  учні брали участь в І етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін. Підготовка учнів гімназії до участі в І етапі олімпіад проводилася учителями-предметниками відповідно до індивідуальних графіків.

У І етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін взяли участь 298 учнів (38%) Харківської гімназії № 12, з них визнано переможцями та призерами 110 учнів (15 %).

Разом з тим, I етап Всеукраїнських учнівських олімпіад виявив і задовільний рівень знань учнів з астрономії, французької мови, психології та педагогіки, економіки.

У ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад взяли участь 110 учнів гімназії.

Призові місця посіли наступні учні:

ПІБ учня

Предмет

Місце

ПІБ вчителя

1

Таран Данії

Ігорович

Історія

І

Пристюк Н.П.

2

Негода Ліна

Олегівна

Українська мова та література

І

Оленіч Ок.З

3

Даньшина Дар’я Сергіївна

Українська мова та література

І

Оленіч О.З.

4

Трач Христина Володимирівна

Українська мова та література

І

Оленіч О.З.

5

Негода Ліна

 Олегівна

Іноземна мова (англійська)

І

Любічева К.М.

6

Мутазаккі  Мар’ям Мохамедівна

Іноземна мова (французька)

І

Стрілець С.І.

7

Островерх Олеся Олександрівна

Іноземна мова (французька)

І

Донець І.О.

8

Разінкова Оксана Сергіївна

Іноземна мова (французька)

І

Стрілець С.І.

9

Щигарьов Сергій Олександрович

Іноземна мова (французька)

І

Донець І.О.

10

Негода Ліна

 Олегівна

Історія

І

Кириченко А.М.

11

Ткаченко Віталій Владиславович

Трудове навчання (технічна праця)

І

Грабко О.О.

12

Ланько Дар’я Володимирівна

Правознавство

І

Пристюк Н.П.

13

Удовиченко Владлена Миколаївна

Біологія

І

Слінько Л.А.

14

Шарко Максим Олегович

Біологія

І

Слінько Л.А.

15

Синільник Вадим Миколайович

Біологія

ІІ

Слінько Л.А.

16

Пшеничний Олександр Петрович

Біологія

ІІ

Уварова І.О.

17

Тарасова Вероніка Вадимівна

Російська мова та література

ІІ

Петрикіна С.О.

18

Скобова Олеся Владиславівна

Іноземна мова (англійська)

ІІ

Любічева К.М.

19

Богомолова Дар’я Віталіївна

Іноземна мова (французька)

ІІ

Стрілець С.І.

20

Мазуріна Валерія Валентинівна

Іноземна мова (французька)

ІІ

Стрілець С.І.

21

Безкубський Дмитро Андрійович

Іноземна мова (французька)

ІІ

Стрілець С.І.

22

Колядинська Ірина Андріївна

Іноземна мова (французька)

ІІ

Донець І.О.

23

Гапоненко Володимир Вікторович

Екологія

ІІ

Колеснікова Я.М.

24

Пузанова Олександра Сергіївна

Правознавство

ІІ

Пристюк Н.П.

25

Удовиченко Владлена Миколаївна

Географія

ІІ

Лукаш О.І.

26

Лавриненко Дмитро Петрович

Інформатика

ІІ

Бондаренко О.М.

27

Безбородова Катерина  Сергіївна

Правознавство

ІІ

Пристюк Н.П.

28

Червінька Анастасія Любомирівна

Математика

ІІ

Півнева Т.В.

29

Даньшина Дар’я Сергіївна

Математика

ІІ

Субота Е.О.

30

Трач Христина Володимирівна

Хімія

ІІІ

Арутюнова О.О.

31

Ланько Дар’я Володимирівна

Історія

ІІІ

Пристюк Н.П

32

Ярещенко Артур Олегович

Історія

ІІІ

Пристюк Н.П

33

Синільник Вадим Миколайович

Правознавство

ІІІ

Пристюк Н.П

34

Мутазаккі Мар’ям Мохамедівна

Історія

ІІІ

Кириченко А.М.

35

Гапоненко Володимир Вікторович

Біологія

ІІІ

Уварова І.О.

36

Євдокімов Іван Олександрович

Математика

ІІІ

Півнева Т.В.

37

Гнатченко Руслана Дмитрівна

 

Математика

ІІІ

Півнева Т.В.

38

Зізіна Катерина

Сергіївна

Математика

ІІІ

Півнева Т.В.

39

Кучава Кристина Олександрівна

Математика

ІІІ

Півнева Т.В.

40

Трач Христина Володимирівна

Фізика

ІІІ

Мітіус В.І.

41

Тетьоркіна Владислава Миколаївна

Трудове навчання (обслуговуюча праця)

ІІІ

Коваленко М.Л.

42

Пшеничний Олександр Петрович

Російська мова та література

ІІІ

Гнатченко Т.О.

43

Дегтяр Дар’я

Андріївна

Українська мова та література

ІІІ

Калмичкова Л.А.

У 2013/2014 навчальному році учні Харківської гімназії № 12 брали участь у складі команд Червонозаводського району у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з історії, трудового навчання (технічна праця), біології, інформаційних технологій, української мови та літератури.

Призові місця посіли:

Предмет

Призвіще ім’я учня

Місце

ПІБ вчителя

Трудове навчання (технічна праця)

Ткаченко Віталій

ІІІ

Грабко О.О.

Українська мова та література

Негода Ліна

Даньшина Дар’я

ІІІ

ІІІ

Оленіч О.З.

Історія

Негода Ліна

Таран Даніїл

ІІІ

ІІ

Пристюк Н.П.

Біологія

Пшеничний Олександр

ІІ

Уварова І.О.

 

За участь в обласному етапі науково-дослідницьких робіт МАН України учнями гімназії отримано:

- диплом І ступеня–1 (Ланько Дар’я, учениця 11-А класу, керівник Пристюк Н.П.)

- диплом ІІ ступеня–1 (Подріз Валентина , учениця 11-Б класу, керівник Пристюк Н.П.).

У 2013/2014 навчальному році переможниця обласного етапу Ланько Дар’я у ІІІ всеукраїнському етапі посіла ІІ місце.

 

У травні 2014 року пройшов І (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу дослідницьких робіт для учнів 6-8 класів.  Від гімназії у конкурсі брало участь 6 учнів. Пшеничний Олександр, учень 8-Б класу виборов І місце ( керівник Уварова І.О.), Зелінська Анна, учениця 7-А класу – ІІ місце (керівник Арутюнова О.О.)

 

Учні гімназії брали участь у таких конкурсах:

-  у районному  етапі ХІІІ Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика, учениця 4-Б класу Марусик Анастасія була відзначена дипломом І ступеня (керівник Євтушенко І.В., вчитель початкових класів);

- в обласному фестивалі з комп’ютерної графіки та анімації серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів Харківської області в номінації «Web-дизайн» Губеня Євген, учень 10-А класу виборов  ІІІ місце;

- у міському етапі конкурсу-есе присвяченому ювілею І.С.Тургенєва Гапоненко Володимир, учень 11-Б класу  посів ІІ місце;

- у міському етапі ХІ олімпіади випускників школи І ступеня в освітній галузі «Природознавство» Фірсов Володимир, учень 4-А класу виборов ІІІ місце.

 Учениці 4-Б класу Марусик Анастасія та Тімофєєва Анна прийняли участь в олімпіаді з математики фізико - математичного свята « Наукові старти », яке проводив Харківський національний університет  імені В. Каразіна та посіли 3 місця

У 2013/2014 навчальному році учні гімназії брали активну участь у різноманітних інтерактивних конкурсах.

 

 

Команда Харківської гімназії №12 посіла ІІІ місце у районному етапі міського турніру юних винахідників та раціоналізаторів

 

Шарко Максим, учень 10-А, член команди Червонозаводського району, яка  посіла ІІІ місце в  міському турнірі юних фізиків.

 

25.09.2013

Команда юних географів Харківської гімназії №12 посіла ІІ місце у І (районному) етапі Міського турніру юних географів

23.09.2013

Команда юних біологів Харківської гімназії №12 посіла ІІ місцем у І (районному) етапі Міського турніру юних біологів

20.09.2013

Команда юних правознавців Харківської гімназії №12 посіла І місцем у І (районному) етапі Міського турніру юних правознавців

10.09.2013

Команда ХГ №12 посіла ІІ місце в І (районному) етапі Міського турніру юних математиків