8 бер. 2023

ЗІ СВЯТОМ ВЕСНИ! З 8 БЕРЕЗНЯ!

У Харківській гімназії №12 зустрічають весну і вітають дівчат, матусь, бабусь та усіх жінок зі святом весни!
7 бер. 2023

Бесіди поліцейських з учнями 10-11-х класів

Під час бесіди учням наголосили на недопустимості організації бійок, порушенні законодавства та відповідальності за свої вчинки.
3 бер. 2023

Відеопривітання переможцям предметних олімпіад

Попри війну, наша гімназія живе, педагоги працюють, а учні радують своїми успіхами. І сьогодні вітаємо наших переможців
2 бер. 2023

Літературний марафон “Книги, що надихають”

Березень багатий на визначні події для книголюбів і всіх, хто щодня опановує мистецтво слова: 3 березня – Всесвітній день письменника, професійне свято літераторів; 20 березня – Всесвітній день казки; 21 березня – Всесвітній день поезії, свято словесної чуттєвості й довершеного вміння кількома словами висловити невисловлюване.
1 бер. 2023

НМТ-2023: ДЕМОНСТРАЦІЙНИЙ ТЕСТ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ

Український центр оцінювання якості освіти підготував демонстраційний варіант НМТ з української мови. Також пропонується учасникам потренуватися виконувати завдання демонстраційного варіанта тесту в спеціальному онлайн-середовищі Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти.
27 лют. 2023

Верховна Рада України затвердила формат проведення НМТ-2023

23 лютого 2023 року, Верховна Рада України прийняла урядовий проєкт Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо державної підсумкової атестації та вступної кампанії 2023 року».
27 лют. 2023

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ПРЕДМЕТНИХ ОЛІМПІАД

Ось і завершився ІІІ(обласний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних дисциплін
24 лют. 2023

Рік Незламності!

Ми разом! Ми сильні! Ми ПЕРЕМОЖЕМО!
23 лют. 2023

Учні гімназії Літвінова М., Овчаренко Д. взяли участь у вебінарі від Регіонального освітнього хабу ХНПУ імені Г.С. Сковороди

21 лют. 2023

Переможною ходою крокуємо обласними олімпіадами

Вітаємо переможців обласних олімпіад!