2 трав. 2023

Інформаційні матеріали до Дня пам’яті та примирення (8 травня)

Радимо ознайомитися з матеріалами до Дня пам'яті та примирення.
29 квіт. 2023

28 квітня - День охорони праці

Щороку 28 квітня в Україні відзначається День охорони праці. Долучилися до нього й учні Харківської гімназії №12.
28 квіт. 2023

Рожева п'ятниця в гімназії

Рожевий колір – пом’якшений червоний, він об’єднує пристрасть і чистоту. Цей колір асоціюється з романтикою, свіжістю, витонченістю і ніжністю. Саме в такому кольорі пройшла наша п'ятниця.
27 квіт. 2023

26 квітня 2023 - у річницю Чорнобильської трагедії у гімназії проводився День Цивільного захисту

Протягом дня учні 3, 7-11-х класів брали участь у різноманітних заходах, зокрема у виховних годинах за тематикою безпеки життєдіяльності та цивільного захисту (онлайн)
21 квіт. 2023

22 КВІТНЯ - МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ЗЕМЛІ

Щорічно 22 квітня відзначається Міжнародний День Землі, що знаменує початок сучасного екологічного руху.
20 квіт. 2023

Путівник учасника НМТ-2023

Український центр оцінювання якості освіти підготував “Путівник учасника НМТ-2023”, де потрібна інформація згрупована у форматі “питання-відповідь”.
20 квіт. 2023

НМТ-2023 ЗА КОРДОНОМ: РОЗШИРЕНО ПЕРЕЛІК МІСТ/КРАЇН

Цього тижня досягнуто домовленостей із представниками Берна (Швейцарія), Братислави (Словаччина), Кишинева (Молдова) та Роттердама (Нідерланди)
18 квіт. 2023

GOOGLE У СПІВПРАЦІ З МОН І МІНЦИФРОЮ ЗАПУСКАЄ ОНЛАЙН-ГРУ «INTERLAND: БЕЗПЕКА ДІТЕЙ В ІНТЕРНЕТІ»

Сьогодні, 17 квітня 2023 року, Google Україна у співпраці з Міністерством освіти і науки та Міністерством цифрової трансформації запустили українськомовну версію онлайн-гри «Interland: Безпека дітей в Інтернеті»
15 квіт. 2023

Сьогодні Всеукраїнський День довкілля

Третя субота квітня – Всеукраїнський День довкілля. День Довкілля відзначають в Україні щорічно, починаючи з 1999 року.
14 квіт. 2023

З 10.04 по 14.04 в гімназії проходить тиждень математики та фізики. П'ятниця

П'ятниця була присвячена Дню науки.