7 черв. 2023

НМТ-2023: ОСНОВНА СЕСІЯ

7 черв. 2023

Самоврядувальна організація "СІГМА" та педагог-організатор Гур'єва І.Л. отримали диплом за участь у конкурсі на кращий постер з теми "Протидія торгівлі людьми".

6 черв. 2023

ВІДЕОІНСТРУКЦІЯ «НМТ: ОНЛАЙН-ТЕСТУВАЛЬНИК»

Корисні поради відеоінструкції «НМТ: Онлайн-тестувальник»
5 черв. 2023

Матеріали з прав людини. Рекомендуємо ознайомитися.

Нові матеріали з прав людини для ознайомлення. Функції уповноваженого ВРУ з прав людини.
2 черв. 2023

Дорогі учні! Шановні вчителі та батьки!

Сьогодні, 2 червня, закінчився 2022/2023 навчальний рік.
2 черв. 2023

Дорогі діти! Шановні батьки та педагоги!

Вітання Харківського міського голови Ігоря Олександровича Терехова з нагоди закінченння навчального року
1 черв. 2023

Діти – це велике щастя, ім’я якому – Життя!

Діти – це диво, яке наповнює життя кожного дорослого щирою радістю і теплотою.
31 трав. 2023

31.05.2023 року учні 8-х, 10-Б класів Харківської гімназії №12 долучилися до проєкту "МРІЯ"

31.05.2023 року учні 8-х та 10-Б класу долучилися до проєкту "МРІЯ"-це синергія громадян, приватного та державного секторів у протидії дезінформації та незаконному контенту в інформаційному просторі".
30 трав. 2023

Пізнавальна зустріч учнів 9-х класів з представниками Держспоживслужби

Сьогодні відбулася досить пізнавальна бесіда учнів 9-х класів із представниками Держпродспоживслужби. Під час зустрічі діти дізналися багато цікавого про права споживачів, певні групи товарів та послуг, які можна замовити в Інтернеті.
29 трав. 2023

Вітаємо Сергєєва Максима, учня 4-В класу, який посів І місце у відкритому турнірі з боксу, присвяченому пам'яті Героїв Зміївщини під патронатом голови Зміївської міської ради П.Голоднікова. Бажаємо натхнення та подальших перемог!