16 трав. 2023

Обличчя мами, ясний погляд. світла усмішка, ласкаві руки....

Слова привітання у неділю лунали у кожній домівці, були обійми та посмішки, відчувалася любов та ніжність... І саме мамам робили свої малюнки за темою "Мати очима дітей" учні нашої гімназії.
15 трав. 2023

Вітаємо Качанюк Ульяну

Вітаємо Качанюк Ульяну, ученицю 3-А класу Харківської гімназії №12, яка посіла І місце у І Всеукраїнському конкурсі дитячо-юнацької творчості "Розквітай. моя Україно!"
13 трав. 2023

Міська акція «Поділися своїми мріями», присвячена Дню захисту дітей

Харківський міський голова Ігор Терехов запропонував школярам написати йому листа про майбутнє Харкова
12 трав. 2023

Тиждень історії. П'ятниця. День заключний.

Тиждень історії доходить до завершення.

14 травня - День матері

Вітаємо Всіх українських матусь з чудовим святом!
12 трав. 2023

Дякуємо усім, хто долучився до акції Основ'янського району.

Спільними зусиллями всього Основ'янського району 93-тій окремій механізованій бригаді "Холодний Яр", яка боронить наші рубежі від ворога, було передано дрон для подальшого захисту Слобожанщини

Ми продовжуємо набір діток до першого класу Харківської гімназії №12

Вітаємо! Ми продовжуємо набір діток до першого класу Харківської гімназії №12 Харківської міської ради Харківської області на 2023/2024 навчальний рік!

Тиждень історії триває. Четвер

Тематичний тиждень продовжується
11 трав. 2023

Вітаємо учня 11-Б нашої гімназії Бєсєдіна Максима з новим почесним званням " Молода людина року" в номінації " Фізична культура та спорт"!

Успіхів та нових досягнень! Так тримати!
11 трав. 2023

Вітаємо ученицю 4-В класу Новікову Анастасію за перемогу в конкурсі «Київський колорит»

Бажаємо й надалі бути першою та перемагати!