12 квіт. 2023

12 квітня - Всесвітній день авіації та космонавтики

День авіації та космонавтики відзначають 12 квітня в усьому світі.
11 квіт. 2023

З 10.04 по 14.04 в гімназії проходить тиждень математики та фізики. Вівторок

Кожен день тижня відповідає одній із наскрізних змістових ліній. У вівторок на уроках математики та фізики акцент зроблено на патріотично-громадянській освіті учнів.
10 квіт. 2023

З 10.04 по 14.04 в гімназії проходить тиждень математики та фізики. Понеділок

Кожен день тижня відповідає одній із наскрізних змістових ліній. У понеділок на уроках математики та фізики акцент зроблено на змістових лініях.
7 квіт. 2023

7 квітня - Всесвітній день здоров'я

Здоров'я – найбільша цінність нашого життя.
7 квіт. 2023

Учні, батьки та працівники гімназії долучилися до акції "Книги героям!"

Дякуємо!!!!
6 квіт. 2023

Розважально-спортивне свято "Ми - разом, ми - єдині!"

Благодійна організація "Благодійний фонд"Ми - браття, ми - українці!" та баскетбольний клуб м.Харкова "PUSH. TEAM" провели розважально-спортивне свято "Ми - разом, ми - єдині!"
4 квіт. 2023

Міжнародний день просвіти з питань мінної небезпеки

4 квітня 2023 року в Харківській гімназії №12 проводилася низка виховних заходів до відзначення Міжнародного дня просвіти з питань мінної небезпеки та допомоги в діяльності, пов’язаної з розмінуванням
1 квіт. 2023

У Харківській гімназії №12 триває Всеукраїнський тиждень грошей.

Фінансова грамотність для дітей має не менше значення, аніж інші аспекти розвитку. Вона дозволяє сформувати правильне ставлення до грошей та забезпечити майбутньому громадянину комфортне життя. У нашій гімназії виховання економічним вихованням молоді займаються не тільки батьки, а й учителі.
1 квіт. 2023

ВІТАЄМО

Вітаємо учнів 5-Б класу Овчаренко Дар'ю, Резінькова Артема та їх вчителя фізичної культури Овчаренко А.О., які посіли І місце у проєкті Департаменту сім'ї, молоді та спорту Харківської міської ради "AVA SportChallenge 2:0". Так тримати!
30 бер. 2023

Корисні та приємні зустрічі : у гімназії пройшли засідання шкільних методичних об'єднань

На цьому тижні в шкільних методичних об’єднаннях гімназії відбулися засідання, на яких учителі ділилися інформацією про відвідані курси, вебінари, семінари