29 бер. 2023

Марафон "Незвичайна зачіска!

У Харківській гімназії №12 триває марафон "Незвичайна зачіска!
28 бер. 2023

Важливі бесіди! Бережіть себе!

Безпека учнів на канікулах не обмежується тільки інструктажами та бесіди, не триває в останній день перед канікулами або в перший день після відновлення занять.
28 бер. 2023

ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ МАЙБУТНІХ ПЕРШОКЛАСНИКІВ!

Ми продовжуємо набір діток до першого класу Харківської гімназії №12 на 2023/2024 навчальний рік! Організовуємо зустріч з адміністрацією та вчителями майбутніх першачків!
24 бер. 2023

Зелений день тижня!

Зелений день тижня! Для кожної людини підсвідомо зелений колір означає зростання, розвиток і гармонію в природі. Саме до цього прагнуть діти нашої гімназії.
24 бер. 2023

Атестація наших вчителів.

23.03.2023 в гімназії відбулося засідання атестаційної комісії
21 бер. 2023

НМТ–2023: КАЛЕНДАР ПРОВЕДЕННЯ

Затверджено календарний план організації та проведення у 2023 році національного мультипредметного тесту (НМТ)
17 бер. 2023

Всеукраїнський конкурс "З Україною в серці"

Учні, батьки та учителі Харківської гімназії #12 беруть активну участь у Всеукраїнському конкурсі "З Україною в серці"
14 бер. 2023

14 березня - День Добровольця

День українського добровольця – це свято справжніх патріотів, людей, котрі свідомо, за покликом розуму та серця, у найскладніший для своєї Батьківщини час, стали на захист її суверенітету та територіальної цілісності.
9 бер. 2023

9 березня - День народження великого Кобзаря

9 березня Українці у всьому світі відзначають День народження Тараса Григоровича Шевченка - великого Кобзаря, видатного українського поета та художника
8 бер. 2023