3 лип. 2023

ПРАВИЛА БЕЗПЕЧНИХ КАНІКУЛ

Правила поводження з вогнем, на воді, з вибухонебезпечними предметами.
2 лип. 2023

Вітаємо наших випускників з прекрасною здачею НМТ

Вітаємо Бородіну Марію та Решетіло Дар'ю
28 черв. 2023

Вітаємо з Днем Конституції України!

Вітаємо всіх з визначним державним святом – Днем Конституції України! 27 років тому наша держава отримала Основний Закон, що гарантує втілення мрій і сподівань на краще й благополучне життя у власній державі.
26 черв. 2023

УКРАЇНСЬКИЙ ІНСТИТУТ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПАМ’ЯТІ ПРОПОНУЄ ДЛЯ ОСВІТЯН ІНФОРМАЦІЙНІ МАТЕРІАЛИ ДО ДНЯ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ – 2023

Ухвалення Верховною Радою України Основного закону 28 червня 1996 року стало важливим етапом утвердження державності, мало величезне політичне та правове значення для розвитку української політичної нації та громадянського суспільства.
24 черв. 2023

НМТ-2023: ВІДПОВІДІ НА ОКРЕМІ ЗВЕРНЕННЯ УЧАСНИКІВ

Під час основної сесії НМТ непоодинокими були звернення учасників до Українського центру оцінювання якості освіти щодо оприлюднення цьогорічних тестових завдань для навчальних / тренувальних цілей, а також щодо нарахування тестових балів за виконання завдань з математики та історії України.
17 черв. 2023

ВИПУСК - 2023

Шкільний випускний вечір – це знакова, довгоочікувана подія для всіх учнів. 16 червня 2023 у Харківській гімназії №12 юнаки й дівчини отримали свідоцтва про повну загальну середню освіту.
14 черв. 2023

Про проведення Всеукраїнського бліц конкурсу патріотичного плакату на тему «Україна жива і вічно буде жити!»

13 черв. 2023

УЧНІВ 1-10 КЛАСІВ ЗАПРОШУЮТЬ ДО БЕЗКОШТОВНОЇ ЛІТНЬОЇ ОНЛАЙН-ШКОЛИ

Навчання розпочинається 19 червня 2023 року і триватиме до 18 серпня 2023 року
12 черв. 2023