8 січ. 2024

Вітаємо всіх учнів 1-11 класів ХЛ № 12 з вагомими результатами та перемогами у виховній, спортивній та художньо-естетичній діяльності!

Ми вітаємо всіх учнів 1-11 класів ХЛ № 12 з вагомими результатами та перемогами у виховній, спортивній та художньо-естетичній діяльності за І семестр 2023/2024 навчального року.
29 груд. 2023

Напередодні зимових канікул з учнями 1-11 класів ХЛ № 12 були проведені первинні інструктажі з безпеки життєдіяльності.

27 груд. 2023

Продовжуються новорічні свята в нашому ліцеї

Сьогодні подарунки отримали учні старших класів
27 груд. 2023

Міський голова Терехов Ігор Олександрович привітав дітлахів метрошколи з різдвяними і новорічними святами!

Завдяки офлайн-навчанню, яке організували в метрополітені, в місті Харкові підвищилася якість освіти.
25 груд. 2023

Яскраво, творчо, неповторно розпочалися новорічні свята в Харківському ліцеї № 12

25 груд. 2023

Вітаємо Ісаєнкова Михайла!

Вітаємо Михайла і бажаємо подальших перемог!
23 груд. 2023

Вітаємо Новикову Анастасію!!!

Вітаємо Новикову Анастасію, ученицю 5-В класу, яка стала стипендіатом Харківського міського голови "Обдарованість".
16 груд. 2023

Вперше в Україні відбулась сертифікація вчителів математики й української мови та літератури.

Вітаємо наших учителів Бондаренко Д.Р., Оленич О.З., Олійник О.В., Пономарьову А.Р., Стьопкіну Л.Д. з успішним проходженням сертифікації педагогічних працівників!
7 груд. 2023

Сьогодні передали останню зібрану нами допомогу 92 ОШБр ім. кошового отамана Івана Сірка

Дякуємо усім, хто долучився!
6 груд. 2023

Сердечно вітаємо вас із Днем Святого Миколая Чудотворця.

З цим теплим, світлим та солодким святом. Як добра зимова казка, це світле й радісне свято першим приходить до нас, сповіщаючи наближення Різдва Христового.