28 січ. 2018

25 січня 2018 року в Харківській гімназії №12 проводилося свято – вшанування учасників та переможців районного туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018»

26 січ. 2018

КОНЦЕПЦІЯ розвитку громадянської освіти в Україні

25 січ. 2018

Цікаві форми робіт та завдання під час Тижня початкових класів

Тиждень початкових класів

25 січ. 2018

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДДЕННЯ!!!

Вітаємо з Днем народження вчителя російської мови та літератури Петрик Наталію Миколаївну!
24 січ. 2018

Маленький дослідник 1 класи.Міні-Ман

22 січ. 2018

ВІДЗНАЧЕННЯ ДНЯ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ

День Соборності України – свято, що відзначається щороку в день проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки, що відбулося 22 січня 1919 року на Софійській площі в Києві.
19 січ. 2018

День безпечного Інтернету 2018

6 лютого 2018 року у світі відзначається День безпечного Інтернету під гаслом «Створюй, спілкуйся та поважай:кращий Інтернет починається з тобою» з метою залучити до дій кожного, хто відіграє свою роль у створенні кращого Інтернету для всіх, зокрема, наймолодших користувачів. Більш того, це запрошення для всіх до поважливого онлайнового спілкування задля забезпечення кращого цифрового досвіду.
16 січ. 2018

НА САЙТІ EDERA ПОЧАЛАСЯ РЕЄСТРАЦІЯ НА «ОНЛАЙН-КУРС ДЛЯ ВЧИТЕЛІВ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ» – ДОЛУЧИТИСЯ МОЖЕ КОЖЕН ОХОЧИЙ

На сайті студії онлайн-освіти EdEra (за посиланням: https://ed-era.com/nus) стартувала реєстрація на обов’язковий «Онлайн-курс для вчителів початкової школи», які навчатимуть 1-й клас з вересня 2018 року.
12 січ. 2018

Акція в 22 містах України "Різдво з патрульною поліцією"