31 жовт. 2023

22-23 вересня 2023 року відбувся Всеукраїнський конкурс до Європейського тижня спорту "BEACTIVE DAY 2023!"

31 жовт. 2023

Хеловін, або День усіх святих — давнє свято, яке щороку з розмахом відзначають по всьому світу.

В Україні традиція святкування Хеловіну поки не надто поширена, але у США, Великій Британії та Канаді існує справжній культ цього дня.
27 жовт. 2023

Вітаємо всіх із Днем української мови та писемності!

Вітаємо всіх із Днем української мови та писемності! Учні ліцею долучилися до диктанту Національної єдності та відкриттю XXIV Міжнародного конкурсу української мови ім. Петра Яцика
26 жовт. 2023

КОНКУРС! Обожнюєш свято Геллоувін? Тоді тобі до нас!

Обожнюєш свято Геллоувін? Хочеш похизуватися тематичними малюнками, декором своєї хати до цієї події, страшним look-ом або цікавою розповіддю про традиції? Тоді команда учнівського самоврядування пропонує тобі спробувати сили в геллоувінському конкурсі!
26 жовт. 2023

Анонс. 27 жовтня - День української писемності та мови. Уже завтра!

Вже завтра в нашій країні відзначається День Української писемності та мови
20 жовт. 2023

У нашому ліцеї відбулися вибори голови учнівського самоврядування. Вітаємо Курбатову Марію, ученицю 8-В класу з перемогою!

Вітаємо Курбатову Марію з перемогою!
20 жовт. 2023

Вітаємо Насратшоєва Анді, учня 8-А класу Харківського ліцею №12, з перемогою у Кубку України серед ЗЗСО

Вітаємо Насратшоєва Анді, учня 8-А класу Харківського ліцею#12, з перемогою у Кубку України серед ЗЗСО, клубів та ДЮШС з Таеквон-до ІТФ у розділі "Спаринг" до 40 кг серед юнаків віком 11-13 років. Бажаємо подальших успіхів та перемог!
17 жовт. 2023

Навчаємося навчати безпечно

17 жовтня 2023 року провідним інспектором ВЗНС по Основ’янському району ХМТГ ХРУ ГУ ДСНС України в Харківській області майором служби цивільного захисту Комаровим А.М. проведено інструктаж з питань пожежної та техногенної безпеки, мінної безпеки та правилами поводження під час сигналу повітряної тривоги з працівниками Харківського ліцею №12
16 жовт. 2023

16 жовтня - Всесвітній день здорового харчування

16 жовтня у понад 50 країнах світу відзначається «Всесвітній день здорового харчування». Метою Всесвітнього дня здорового харчування є звернення уваги сучасного суспільства до проблем харчування.
14 жовт. 2023

Вітаємо Клименко Поліну, ученицю 7-А класу

Пишаємося тобою та бажаємо подальших успіхів та перемог!